21. aukce
Konec dražby 25.09.2018
Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.Autor: autor neurčený
92. Arab na koni
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:35 SELČ
Autor: Otomar Suchý
100. Nahá tanečnice
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:47 SELČ
Autor: Jan Fischer
101. Akt ženy
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:44 SELČ
Autor: Jindřich Šimek
102. Krajina
Vyvolávací cena: 450 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:46 SELČ
Autor: Josef Glückselig
104. Most přes říčku
Vyvolávací cena: 1 300 Kč
Autor: Josef Místecký
105. Interiér
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:48 SELČ
Autor: Josef Místecký
106. Textilní vzorek
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:49 SELČ
Autor: Nora Musatová
107. Mozart v Praze
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:59 SELČ
Autor: Nora Musatová
108. Zimní nálada
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:55 SELČ
Autor: Nora Musatová
109. Léda s labutí
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:06 SELČ
Autor: Nora Musatová
110. Zavržení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Autor: Marie Štastná Matějíčková
114. Kytice ve džbánu
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 19:57 SELČ
Autor: Zdeněk Hajný
115. Nocturno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Konec dražby: 25.09.2018 20:01 SELČ
Příjem uměleckých děl do aukce
Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.
Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.
chci ocenit díloChcete vědět o našich novinkách jako první?
Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.