21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Ferdinand Prokop

Lesní interieur

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:37 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jaromír Kunc

Mikulášský kostel

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:38 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Adolf Kašpar

Tůňka

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:37 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Arab na koni

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:35 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Otomar Suchý

Nahá tanečnice

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:47 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jan Fischer

Akt ženy

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:44 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jindřich Šimek

Krajina

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:46 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Glückselig

Most přes říčku

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:47 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Místecký

Interiér

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:48 SELČ

Autor: Josef Místecký

Textilní vzorek

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:49 SELČ

Autor: Nora Musatová

Mozart v Praze

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:59 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Nora Musatová

Zimní nálada

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:55 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Nora Musatová

Léda s labutí

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:06 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.