21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: Nora Musatová

Zavržení

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:59 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Marie Štastná Matějíčková

Kytice ve džbánu

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 19:57 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Zdeněk Hajný

Nocturno

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:01 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Zdeněk Hajný

Mraky

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:06 SELČ

vydraženo více informací

Fujara

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:00 SELČ

vydraženo více informací

Autor: František Hladík

Brána do dvora

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:14 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Jarní tání

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:09 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jan B. Minařík

Rybník

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:16 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Jan C. Vondrouš

Interiér kostela

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:11 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Venda Truhlářová

Zahrada v zimě

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:24 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Gyula Virágh

Kluk na koloběžce

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:13 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Bohumil Berghauer Horník

Kytice ve váze

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:14 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Na zamrzlé jezeru

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 20:29 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.