21. aukce

Začátek dražby 16.08.2018 01:00 SELČ

Pravidelná aukce obrazů, grafik, kreseb, užitého umění 19. - 20. století. Díla českých i zahraničních autorů, mimo jiné olej na plátně Josefa Štefana Malečka s pohledem na Karmelitskou ulici na Malé Straně v pozadí s kostelem Sv. Mikuláše, nebo velkoformátové Novotvary v prostoru Čeňka Pražáka, až po klasiku Josefa Fialy s jeho olejem Pasačka. Z předních českých fotografů se v aukci draží vzácná originální fotografie Josefa Sudka s pohledem do parku Stromovka. Svoji básnickou poetiku nezapře kombinovaná technika od Oty Janečka s námětem Zasněné dívky a nebo zimní pohled na krajinu od Jaroslava Panušky.

Autor: František Cína Jelínek

Zimní krajina

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:24 SELČ

vydraženo více informací

Autor: František Sádovský

Chalupy

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:25 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Bino

Selka v krajině

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:31 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Bino

Chalupa v zimě

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:30 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Bino

Květiny ve váze

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:31 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Bino

Snopy na poli

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:32 SELČ

vydraženo více informací

Autor: František Háša

Maringotky v zimě

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:41 SELČ

vydraženo více informací

Autor: František Háša

Rybáři v zimě

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:40 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Antonín Hurt

Moře

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:40 SELČ

vydraženo více informací

Autor: Josef Bino

Břízky v krajině

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:41 SELČ

vydraženo více informací

Figurální nástolec

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:45 SELČ

vydraženo více informací

Tanečnice

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:45 SELČ

vydraženo více informací

Autor: autor neurčený

Krajina

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Konec dražby: 25.09.2018 18:47 SELČ

vydraženo více informací

Příjem uměleckých děl do aukce

Příjmáme do aukce umělecká díla, obrazy, plastiky, starožitnosti.

Chcete-li znát orientační cenu, vyžádejte si ocenění. Máme zájem i o celé pozůstalosti nebo sbírky.

Ocenění Vašich předmětů je od nás zdarma.

chci ocenit dílo

Chcete vědět o našich novinkách jako první?

Zanechte nám vaši e-mailovou adresu a už Vám neunikne žádná speciální nabídka.